Oprava iPhone 11

Výmena slúchadla na iPhone 11

Ak na Vašom iPhone nepočujete druhú stranu, pomôže výmena slúchatka. Je to pomerne častý problém pri akomkoľvek modele iPhhone. Táto oprava iPhone prebiehna na počkanie tak ako väčšina ďalších opráv.

Späť na všetky opravy

Odošli rezerváciu opravy

Cena: 25.00
Prihlás sa a objednaj

Ako to funguje

1

Odošli požiadavku

Vyplň všetky doležité údaje pre evidenicu tvojej zákazky a nestrácaj tak čas diktovaním tvojich údajov v servise. Záručná dob opravy bude plynúť ihneď po ukončení opravy.

2

Navštív servis

Po odoslaní obdržíš súhlas s vykonaním opravy spolu s celkovou cenou za opravu. Servis môžeš nás navštíviť v dohotnutý čas.

3

Počkaj na opravu

V servise nečakaj a ohlás svoju už predvyplnenú online objednávku. Všetko je online aj v prípade reklamácie. Oprava sa podľa možnosti vykoná na počkanie.

Oprava  telefonicky alebo online Viac o iPhone 11

iPhone 11 je smartfón navrhnutý, vyvinutý a predávaný spoločnosťou Apple. Je trinástou generáciou generáciou lacnejších iPhonov, jeho predchodcom je iPhone XR. Bol predstavený Timom Cookom 10. septembra 2019 v Divadle Steva Jobsa v Apple parku, Cupertino. Predobjednávať sa začalo 13. septembra 2019 a do predaja bol oficiálne spustený 20. septembra 2019, deň pred vydaním iOS 13. Medzi významné zmeny v porovnaní s telefónom iPhone XR patrí čip Apple A13 Bionic a ultra široký duálny kamerový systém.[1] Kým iPhone 11 Pro je dodávaný s 18W rýchlonabíjačkou Lightning, iPhone 11 je dodávaný s rovnakou 5W nabíjačkou, aká sa nachádza na predchádzajúcich iPhonoch, aj keď táto rýchlejšia nabíjačka je kompatibilná s oboma modelmi. Telefón iPhone 11 bol dodaný so systémom iOS 13, ktorý zahŕňa Siri, Face ID (prostredníctvom kamery TrueDepth), Apple Pay a podporuje Apple Card.

Skopírované do schránky

Odkaz môžeš teraz prilepiť a zdieľať kdekoľvek.