Oprava iPhone 11

Výmena dotykovej plochy na iPhone 11

Ak Vám dotyk obrazovky ešte funguje ale je iba rozbité dotykové sklíčko. Cena je o ničo nižšia z dôvodu funkčného digitizéru a možnosti výmeny dotykového skla pri repasovaní displeja.

Späť na všetky opravy

Odošli rezerváciu opravy

Cena: 160.00
Prihlás sa a objednaj

Ako to funguje

1

Odošli požiadavku

Vyplň všetky doležité údaje pre evidenicu tvojej zákazky a nestrácaj tak čas diktovaním tvojich údajov v servise. Záručná dob opravy bude plynúť ihneď po ukončení opravy.

2

Navštív servis

Po odoslaní obdržíš súhlas s vykonaním opravy spolu s celkovou cenou za opravu. Servis môžeš nás navštíviť v dohotnutý čas.

3

Počkaj na opravu

V servise nečakaj a ohlás svoju už predvyplnenú online objednávku. Všetko je online aj v prípade reklamácie. Oprava sa podľa možnosti vykoná na počkanie.

Oprava  telefonicky alebo online Viac o iPhone 11

iPhone 11 je smartfón navrhnutý, vyvinutý a predávaný spoločnosťou Apple. Je trinástou generáciou generáciou lacnejších iPhonov, jeho predchodcom je iPhone XR. Bol predstavený Timom Cookom 10. septembra 2019 v Divadle Steva Jobsa v Apple parku, Cupertino. Predobjednávať sa začalo 13. septembra 2019 a do predaja bol oficiálne spustený 20. septembra 2019, deň pred vydaním iOS 13. Medzi významné zmeny v porovnaní s telefónom iPhone XR patrí čip Apple A13 Bionic a ultra široký duálny kamerový systém.[1] Kým iPhone 11 Pro je dodávaný s 18W rýchlonabíjačkou Lightning, iPhone 11 je dodávaný s rovnakou 5W nabíjačkou, aká sa nachádza na predchádzajúcich iPhonoch, aj keď táto rýchlejšia nabíjačka je kompatibilná s oboma modelmi. Telefón iPhone 11 bol dodaný so systémom iOS 13, ktorý zahŕňa Siri, Face ID (prostredníctvom kamery TrueDepth), Apple Pay a podporuje Apple Card.

Skopírované do schránky

Odkaz môžeš teraz prilepiť a zdieľať kdekoľvek.